چند روش برای دانلود از یوتیوب!

به جرات می توان گفت که یوتیوب، بزرگترین سایت اشتراک گذاری ویدئو ی آنلاین است و هر روز، تعداد بسیار بالایی فیلم در این سایت به اشتراک گذاشته می شود. اما یکی از اصلی ترین معضلاتی که کاربران یوتیوب با آن دست و پنجه نرم می کنند، نبود امکان دانلود از یوتیوب است. سایت یوتیوب به دلیل وجود قانون کپی رایت و برای حمایت از آن، ویژگی دانلود ویدیو های خود را حذف کرده است. اما فقط درصد بسیار کم و انگشت شماری از این ویدیو ها دارای کپی رایت هستند که مالک آن ها، از پخش شدن و دست به دست شدن ویدئوی منتشر شده اش ناراضی خواهد بود.

خب، تکلیف ویدئو های دیگر چه می شود؟ از طرفی، به دلیل محدودیت سرعت اینترنت در ایران، خیلی از افراد ترجیح می دهند به جای دیدن فیلم به صورت آنلاین و قطع و وصل شدن مرتب آن، ویدئو را دانلود کرده و سپس با خیال راحت به تماشای آن بنشینند. چطور از یوتیوب دانلود کنیم؟ در این جا به چند راه مختلف برای دانلود از یوتیوب اشاره می کنیم.

 1. استفاده از دو حرف s پشت آدرس سایت:
  در این روش برای دانلود فیلم از یتیوب، ابتدا وارد صفحه ی ویدیو ی مورد نظر می شویم. سپس در نوار سفید رنگ بالا درست قبل از نام youtube، دو حرف ss را وارد می کنیم و دکمه ی اینتر را فشار میدهیم.

  دانلود فیلم از یوتیوب
  Copyrights to ISATC.ir

  برای مثال:
  www.youtube.com/c/12345 به www.ssyoutube.com/c/12345 تبدیل می شود. همانند تصویر با ورود به سایت جدید به ترتیب روی فلش های نشان داده شده کلیک می کنید و پس از انتخاب کیفیت دانلود، دانلود ویدئو شروع می شود.

  دانلود فیلم از یوتیوب 2
  Copyrights to ISATC.ir
 2. در اینجا با استفاده از اپلیکیشن tubemate می توانیم هر ویدیویی را دانلود کنیم. برای مثال دانلود ویدیو از اینستاگرام، یوتیوب و هر سایت دیگری که فکرش را بکنید. فقط کافیست نرم افزار تیوب میت را دانلود کرده و در قسمت آدرس، آدرس سایت مورد نظر را وارد کنید. با ورود به سایت، در بالای صفحه گزینه ای به شکل سبز رنگ برای دانلود فیلم ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن، می توانید کیفیت مورد نظر را انتخاب کنید. ویدئو ی شما در حال دانلود است.

فراموش نکنید که این آموزش فقط برای استفاده شخصی بوده و هرگونه سوءاستفاده تجاری و یا نقض قانون کپی رایت از این آموزش، شرعا و قانونا اشتباه است!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.