هنر ، علم و تکنولوژی ، تاریخ ، پزشکی ، نجوم ، موسیقی و...

پلیس شدن در GTA V

پلیس شدن در بازی GTA V با مود LSPDFR

۴٫۸ (۹۶٫۶۷%) ۶ votes

آیا پلیس شدن در GTA V اماکن پذیر است؟ پاسخ: در بازی GTA V شما نمی‌توانید نقش پلیس را اجرا کرده و ماموریت های پلیسی انجام دهید، اما با نصب افزونه ی LSPDFR، این قابلیت برای شما ممکن می‌شود. چگونه؟ با ایساتیس همراه باشید تا نحوه ی پلیس شدن در بازی GTA V را به شما آموزش دهیم.

پلیس شدن در GTA V

اگر از هواداران بازی های کامپیوتری باشید، مطمئنا نام سری بازی های GTA یا همان Grand Theft Auto را شنیده اید. در این بازی، می‌توانید بدون محدودیدت در سطح شهر های مختلف کشور آمریکا به گشت و گذار پرداخته، ماشین بدزدید، از انواع سلاح استفاده کنید و هر کاری که بتوانید فکرش را بکنید! چندی میگذرد که سری آخر بازی جی تی ای، با نام GTA V یا همان جی تی ای پنج، توسط شرکت راک استار وارد بازار شده است.

اما یکی از محدودیت هایی که در این نسخه از بازی برای کاربر به وجود آمده، عدم امکان پلیس بودن در این بازی است. در بازی GTA V شما به هیچ وجه نمی‌توانید نقش یک پلیس را بر عهده گرفته و به اجرای قانون در شهر بپردازید! هرچند که در بخش developer بازی GTA V، می‌توانید لباس پلیس پوشیده و با دزدیدن یک خودروی پلیس، شبیه پلیس ها شوید، اما نه از نیروی کمکی خبری خواهد بود و نه ماموریت ها پلیسی! حتی در صورت تیر اندازی، پلیس ها به دنبال شما افتاده و به مقابله با شما می‌پردازند!

در این صفحه، افزونه ای برای بازی GTA V به شما معرفی خواهیم کرد تا بتوانید با نصب آن، تبدیل به یک پلیس واقعی شده و به مقابله با خلفکاران بپردازید. در خواست نیروی کمکی داده و از طرف پلیس شهر لس سانتوس، حمایت شوید!

LSPDFR نام یک مود یا افزونه برای بازی GTA V است که نصب آن، به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانید به خدمت پلیس درآمده و با پلیس های بازی جی تی ای وی، همکار شوید، به گشت و گذار در خیابان ها پرداخته، پلاک خودرو ها و نام افراد را استعلام گرفته، ماموریت های پلیس را انجام داده و هر کاری که یک پلیس در دنیای واقعی انجام می‌دهد را انجام دهید.

توجه داشته باشید که بدون نصب مود و افزونه ی LSPDFR به هیچ وجه نمی‌توانید پلیس شوید و هیچ راهی برای این قابلیت در بازی وجود ندارد.

متاسفانه، با وجود شرایط موجود ارزی در کشور عزیزمان و نبود کارت های بانکی بین المللی، خرید نسخه ی اصلی این بازی در ایران امکان پذیر نبوده و اکثر هوادارن بازی های کامپیوتری، از نسخه ی کرک شده و غیر قانونی بازی ها و برنامه ها استفاده می‌کنند! مود LSPDFR برای بازی اصلی جی تی ای ساخته شده و در بازی های کرک شده، به راحتی اجرا نمی‌شود!

در صورتی که از نسخه ی اصلی و اورجینال بازی استفاده می‌کنید، کار شما راحت تر خواهد بود!

توجه داشته باشید که به دلیل غیرقانونی بودن بازی GTA V در ایران، لینک دانلود این بازی در این صفحه قرار داده نخواهد شد و فقط روش اجرای مود LSPDFR و پلیس شدن در بازی GTA V به شما آموزش داده خواهد شد. (این روش، بر روی نسخه ی کرک شده ی فیتگرل بازی GTA V تست شده است!)

پلیس شدن در بازی GTA V

اولین گام برای تبدیل شدن به پلیس در بازی جی تی ای وی، نصب خود بازی جی تی ای وی است! پییشنهاد ایساتیس، نسخه ی فیت گرل (کم حجم شده و کرک شده) بازی GTA V است. چرا که این آموزش بر روی این نسخه تست شده است.

نرم افزار های مورد نیاز برای پلیس شدن در بازی GTA V:

  1. بازی GTA V (ترجیحا نسخه ی فیت‌گرل کم حجم و کرک شده)
  2. افزونه ی LSPDFR
  3. افزونه ی RAGEpluginHOOK نسخه ی ۰٫۵۷
  4. فایل های SmartStreamEMU

تمامی نرم افزار های فوق، به همراه فایل آموزش نصب، در قالب یک فایل فشرده در انتهای مطلب اضافه شد! 

پس از نصب بازی GTA V، برای پلیس شدن، نیاز به نصب افزونه ی LSPDFR دارید. برای دانلود LSPDFR کافیست این عبارت را در گوگل جستجو کرده و وارد سایت LCPDFR شوید تا به آخرین نسخه از این افزونه دست پیدا کنید. پس از دانلود LSPDFR، باید برنامه را در آدرسی که بازی را نصب کرده اید، نصب کنید. برای مثال، ما بازی را در این آدرس نصب کرده ایم: D:/Games/Grand Theft Auto V
افزونه ی LSPDFR را میتوانید از طریق لینک lcpdfr.com دانلود نمایید.

حال، یک گام به پلیس شدن در بازی GTA V نزدیک شده ایم!

پس از نصب LSPDFR، باید افزونه ی RAGEpluginHOOK نسخه ی ۰٫۵۷ را دانلود کنید. توجه داشته باشید که این نسخه ی این افزونه با نسخه ی بازی شما ارتباط مستقیم داشته و اگر از نسخه ی Fitgirl بازی استفاده می‌کنید، حتما نسخه ی ۰٫۵۷ را دانلود کنید. متاسفانه ارائه ی این نسخه در سایت اصلی افزونه متوقف شده و برای دانلود باید با جستجو در اینترنت، این فایل را پیدا کنید. پس از دانلود افزونه، فایل های موجود در فایل دانلودی را به آدرس نصب بازی انتقال داده و در صورت سوال، فایل ها را با گزینه ی merge یا replace جایگزین نمایید.

حال نوبت به فایل های SmartStreamEMU می‌رسد! این فایل ها نیز با یک جستجو در اینترنت، قابل دانلود بوده و پس از دانلود، می‌توانید آن ها را به آدرس نصب بازی انتقال دهید.در میان این فایل ها، فایل SmartStreamEmu.ini را باز کرده و در بخش های زیر عبارات گفته شده را وارد نمایید:

Target= GTAVLauncher.exe
(در این بخش آدرس فولدر نصب بازی را می‌دهید) StartIn = D:\Games\Grand Theft Auto V
AppId = 271590

حال برای اجرای بازی، باید دو برنامه ی RAGEPluginHOOK و SmartStreamLoader را با هم به صورت Run as administrator اجرا کنید تا وارد بازی شوید. توجه کنید که در صورت پرسش از شما برای آپدیت، گزینه ی no را بزنید چرا که آخرین نسخه ی پلاگین RAGE با این نسخه از بازی قابل اجرا نیست!

پس از ورود به بازی، در صورتی که تمام کار ها را درست انجام داده باشید، پاسگاه های پلیس رو نقشه نمایش داده شده و می‌توانید با مراجعه به یکی از آن ها و یا دستور های F4 به استخدام پلیس درآمده و از بازی لذت ببرید. حروف B و N برای این افزونه در نظر گرفته شده اند که می‌توانید از این طریق دستورات پلیس، همچون استعلام شماره پلاک و نام افراد، یا درخواست نیروی پشتیبانی و .. را انجام دهید.

دانلود نرم افزار های لازم برای مود پلیس LSPDFR در این صفحه!

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.