حل مشکل مربع های سیاه رنگ مرورگر کروم!

شاید برای شما پیش آمده باشد که در زمان مرور اینترنت با مرورگر محبوب گوگل کروم، مربع های سیاه رنگی روی سایت ها ظاهر شده و اعصاب شما را خورد می‌کنند! برای حل مشکل مربع های سیاه مرورگر کروم، با ایساتیس همراه باشید.

این مربع های مشکی رنگ در مرورگر کروم در زمان اسکرول کردن صفحه معمولا پدید می‌آیند و برخی اوقات مانده و برخی اوقات از بین می‌روند. حال چاره ی کار کجاست و راه حل آن چیست؟ برای حل مشکل به وجود آمدن مربع های سیاه روی مرورگر کروم، باید هر کدام از 6 مرحله ی زیر را به ترتیب انجام بدهید تا زمانی که مشکل رفع شود:

1) پاک کردن حافظه ی کش گوگل کروم:

برای پاک کردن حافظه ی کش مرورگر کروم، به دکمه ی 3 نقطه، بالا سمت راست صفحه رفته و از گزینه ی more tools گزینه ی clear browsing data را انتخاب کنید. د راین بخش با گذاشتن تیک حافظه ی کش، اقدام به پاکسازی کش مرورگر کنید. حال یک بار مرورگر را بسته و دوباره باز کنید، و مطمئن شوید مشکل مربع های سیاه مرورگر حل شده باشد. در غیر این صورت، مرحله بعدی را انجام دهید.

اگر با انجام مراحل بالا، به نتیجه نرسیدید و مشکل مربع های مشکی رنگ در صفحه ی کروم تان هنوز پا برجاست، به لینکی که در زیر برایتان گذاشته ایم مراجعه کرده و تمامی مراحل 5 گانه را به ترتیب انجام دهید تا به نتیجه برسید.

5 مرحله حل مشکل مربع های سیاه رنگ مرورگر گوگل کروم

منبع: thewindowsclub

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.